Cadet Honor Society Inductees


Be it known that the following Florida Wing Cadets
have demonstrated superior academic performance
and are hereby inducted into the
Cadet Honor Society
Given at Florida Wing Headquarters
Civil Air Patrol



      
Number
Inductee
Squadron
SMoD
Info
2
Nadia Saxman
Bardon Cadet Squadron
No
3
Bodhi Rader
Pompano Beach Cadet Squadron
No
4
Kevin Merrick
SRQ Composite Squadon
No
5
Nathan Hill
Lehigh Acres Cadet Squadron
No
6
Adrian Cooper
Lehigh Acres Cadet Squadron
No
7
Christopher Rispoli
Lehigh Acres Cadet Squadron
No
8
Hunter A. William
Coral Springs Cadet Squadron
No
9
Justin Nachsin
SRQ Composite Squadon
No
10
William Broadway
Bradon Cadet Squadron
No
11
Justin A. Jennison
South Marion Cadet Squadron
No
12
Kern F. Jennison
South Marion Cadet Squadron
No
13
Robert L. Johnson
Pasco Cadet Squadron
No
14
Christina Spence
SRQ Composite Squadon
No
15
Antonio Barrosok
North Miami Cadet Squadron
No
16
Michael Orzel
Treasure Coast Composite Squadron
No
17
Eugene Carnegie
Manasota Composite Squadron
No
18
Steven Kester
SRQ Composite Squadon
No
19
Jennifer Hart
SRQ Composite Squadon
No
20
Scott Tessmer
Lantana/Lake Worth Cadet Squadron
No
21
Ryan Nicolay
Lantana/Lake Worth Cadet Squadron
No
22
Nicolay, Michael
Gainsville Composite Squadron
No
23
Wesley Carpenter
Lantana/Lake Worth Cadet Squadron
No
24
Gary Darna
Lantana/Lake Worth Cadet Squadron
No
25
John Samonas
Coral Springs Cadet Squadron
No
26
Jonathan Voege
Manasota Composite Squadron
No
27
Chana Stearns
Manasota Composite Squadron
No
28
Corey Goor
Coral Springs Cadet Squadron
No
29
Sean Offer
Tampa Cadet Squadron
No
30
Christopher Rusciano
Boca Raton Composite Squadron
No
31
David Cotner
Highlands Count Composite Squadron
No
32
Danielle Meyer
Patrick AFB Composite Squadron
No
33
Binoy Patel
Treasure Coast Composite Squadron
No
34
Michael Kugel
Weston Cadet Squadron
No
35
Chelsea Weiss
Central Florida Composite Squadron
No
36
James Carpenter
Citrus Composite Squadron
No
37
Troy Odierno
Coral Springs Cadet Squadron
Yes
38
Dustin A. Zwiebel
Coral Springs Cadet Squadron
No
39
Joshua Shackoor
Coral Springs Cadet Squadron
No
40
Ross H. Kaplan
Coral Springs Cadet Squadron
No
41
Alex J. Sage
Coral Springs Cadet Squadron
No
42
Jenna E. McCord
Weston Cadet Squadron
No
43
Kristi N. Kemp
Jacksonville Composite Squadron
No
44
Matt John Clark
Okeechobee Composite Squadron
No
45
Dillon M. Clancy
Marion County Composite Squadron
Yes
46
Andrew C. Dunn
Jacksonville Composite Squadron
No
47
Caleb D. Anderson
Jacksonville Composite Squadron
No
48
Ali M. Hamidani
Boca Raton Composite Squadron
No
49
Rohit Sharma
Jacksonville Composite Squadron
No
50
John W. Poole
Jacksonville Composite Squadron
No
51
Keith A. Wyman
Coral Springs Cadet Squadron
No
52
Allyson Duemmel
Jacksonville Composite Squadron
Yes
53
Michael Davlantes
Jacksonville Composite Squadron
No
54
Trung H. Tran
North Tampa-Lutz Cadet Squadron
No
55
David J. Terris
North Tampa-Lutz Cadet Squadron
No
56
Christopher P. Pannier
Miramar High School Cadet Squadron
No
57
Christian E. Nattiel
Sam Rampello Downtown Partnership School Cadet Squadron
No
58
Chase N. Serman
Jacksonville Composite Squadron
No
59
Timothy J. Lhota
Gainsville Composite Squadron
Yes
60
Joseph J. Harb
Jacksonville Composite Squadron
No
61
YaVonne M. McGinnis
Jacksonville Composite Squadron
No
62
Tiffany E. Jakowczuk
Gainsville Composite Squadron
Yes
63
Chris D. DeNaro
Marion County Composite Squadron
No
64
Evan W. Stanley
Gainsville Composite Squadron
No
65
Stephen Lyn-Cook
Homestead ARB Cadet Squadron
No
66
Carlos D. Revilla
Homestead ARB Cadet Squadron
No
67
Johnathan G. Holmgren
Central Florida Composite Squadron
No
68
Julian L. Branch
Tallahassee Composite Squadron
No
69
Daniel R. H. Cook
Gainsville Composite Squadron
No
70
Joshua R. Davidson
Gainsville Composite Squadron
Yes
71
Eric A. Yablunosky
Coral Springs Cadet Squadron
No
72
No
73
Kirsten G. Austin
Patrick AFB Composite Squadron
No
74
Christian A. Castano
Homestead ARB Cadet Squadron
No
75
No
76
Luisa Patino
Coral Springs Cadet Squadron
Yes
77
Maegen M. Manis
Patrick AFB Composite Squadron
No
78
Kenneth D. Soyars
Tallahassee Composite Squadron
No
79
Austin T. Parsons
Jacksonville Composite Squadron
No
80
Jeremy Pollack
Jacksonville Composite Squadron
No
83
Bryan A. Burr
North Palm Beach County Cadet Squadron
Yes
81
Miguel A. Alfonso
Tamiami Composite Squadron
No
82
Serena C. Wedlake
Charlotte County Composite
No
84
Zachary S. Dawson
North Tampa-Lutz Cadet Squadron
No
85
Tyler J. Ericson
North Tampa-Lutz Cadet Squadron
No
86
Landon B. Meahl
Citrus County Composite Squadron
Yes
87
Justin S. Niquette
Northside Christian School Cadet Squadron
Yes
88
John T. Constantine
SRQ Composite Squadon
No
89
Joseph Cook
Gainsville Composite Squadron
No
90
Mary Elizabeth Dowell
Gainsville Composite Squadron
No
91
Tyler M. Gwynn
Gainsville Composite Squadron
Yes
92
Michael D. Campbell
Naples Cadet Squadron
Yes
93
Billy S. Villani
Naples Cadet Squadron
No
94
Hannah L. Mellot
Gainesville Composite Squadron
No
99
Karina T. Hamilton
Homestead ARB Cadet Squadron
Yes
95
Nayddi D. Solis
Homestead ARB Cadet Squadron
No
97
Matthew C. Campbell
Naples Cadet Squadron
Yes
98
Samuel J. Dauss
Marion County Composite Squadron
No
99
Michael P. Santana
Miami Enterprise Cadet Squadron
Yes
100
Erin C. McNulty
SRQ Composite Squadon
No
101
Keirnan C. Osborne
Naples Cadet Squadron
No
102
Rick L. Bravo
Pembroke Pines Composite Squadron
No
103
Keneth S. Cochran
Pensacola Composite Squadron
No
104
Rushton J. Frear
Oakhurst Cadet Squadron
No
105
Brock M. Wright
Marion County Composite Squadron
No
106
Carlos Soto
Weston Cadet Squadron
No
107
Mary J. Dauss
Marion County Composite Squadron
No
108
Elizabeth T. Dauss
Marion County Composite Squadron
No
109
Joshua T. Hinson
Jacksonville Composite Squadron
No
110
Joshua A. Yeager
Northside Christian School Cadet Squadron
Yes
112
Evan J. Nee
Citrus County Composite Squadron
Yes
114
Caleb D. Eades
Gainsville Composite Squadron
Yes
115
Jacob W. Doughty
South Brevard Cadet Squadron
No
116
Nathaniel E. Alayon
Miami Springs Optimist Cadet Squadron
No
117
Chris M. Jamerson
Central Florida Composite Squadron
No
118
Jason M. Warren
Osceola Cadet Squadron
Yes
119
Jesse J. Werle
Osceola Cadet Squadron
No
120
Brendan T. O'Loughlin
Archbishop McArthy Cadet Squadron
No
121
Elizabeth T. Dauss
Marion County Composite Squadron
No
122
Lynlea N. Ressler
Marion County Composite Squadron
Yes
123
Anthony P. Kloszewski
Coral Springs Cadet Squadron
No
124
Erikzzon Latoja
Archbishop McArthy Cadet Squadron
No
125
Katheryn L. Harding
Orlando Cadet Squadron
No
126
Dane C. Sale
Orlando Cadet Squadron
No
127
Ryan M. Torres
Gen. Chuck Yeager Cadet Squadron
No
128
Nicholas S. Palczer
Stuart Composite Squadron
No
129
Nicholas B. Surratt
Clearwater Composite Squadron
No
130
Kevin Mendez
Osceola Cadet Squadron
Yes
131
Hans W. Kollar
Tallahassee Composite Squadron
Yes
132
Austin J. Wilson
Fort Lauderdale Composite Squadron
Yes
133
Timothy R. Thompson
Naples Cadet Squadron
Yes
134
Brandon C. Papp
West Citrus Cadet Squadron
No
135
Kayla A. Papp
West Citrus Cadet Squadron
No
136
Antonio Jurado
Miami Enterprise Cadet Squadron
No
137
Alec S. Lampasona
Wesley Chapel Cadet Squadron
Yes
138
Katherine O. Boyd
Wesley Chapel Cadet Squadron
Yes
139
Lara M. Mirante
8049th Cadet Squadron
No
142
Ruben D. Zapata
Coral Springs Cadet Squadron
No
140
Trace A. Youngblood
Cecil Field Cadet Squadron
Yes
142
Ruben D. Zapata
Coral Springs Cadet Squadron
No
141
Logan W. Cowan
St Petersburg Cadet Squadron
Yes
143
Jacob A. Kaufman
Cecil Field Cadet Squadron
No
144
Jeremy A. King
Polk County Composite Squadron
Yes
145
Alexander J. Peto
Polk County Composite Squadron
No
146
Alexander L. Moore
Homestead ARB Cadet Squadron
No
147
Diego Marmolejo
Miami Enterprise Cadet Squadron
No
148
Alexander Subirats
Miami Enterprise Cadet Squadron
No
149
Roger A. McCaffrey Jr.
Naples Cadet Squadron
No
150
Chad S. Tripp
Jacksonville Composite Squadron
No
151
Adrian Ulloa
Cooper City Composite Squadron
Yes
152
Leah M. Dorn
Crystal Lake Middle School Cadet Sqdn
Yes
153
Robert H. Ward
Tyndall-Panama Composite Squadron
Yes
154
Joshua P. Gallaher
Tallahassee Composite Squadron
Yes
155
Sebastian J. Ramirez
Miami Springs Optimist Cadet Squadron
Yes
156
Daniel E. Harvey
Jacksonville Composite Squadron
No
157
Jacob T. Mitchell
Clearwater Composite Squadron
No
158
Adrian Carvajal
Homestead ARB Cadet Squadron
No
159
Brandon M. Conde
Miami Beach Cadet Squadron
No
160
Angel L. Parra
Miramar High School Cadet Squadron
No
161
Kerry A. O'Brien
St Augustine Composite Squadron
No
162
Andrew S. Li
St Augustine Composite Squadron
No
163
Marc F. Sala
St Augustine Composite Squadron
No
164
John M. Korycki
Citrus County Cadet Squadron
Yes
165
Juan S. Cubides
Miramar High School Cadet Squadron
No
166
Alexander Albizu
Miramar High School Cadet Squadron
No
167
Daniel G. Austin
Ormond Beach Composite Squadron
Yes
168
Andrew J. Eads
Ormond Beach Composite Squadron
No
169
Kevin C. Tierney
Ormond Beach Composite Squadron
Yes
170
Logan Gallo
Weston Cadet Squadron
No
171
Jeric Cabalbag
Weston Cadet Squadron
Yes
172
Brandon Aviles
St Augustine Composite Squadron
No
173
David V. Dedios
Jacksonville Composite Squadron
No
174
Danielle M. Diulus
Tallahassee Composite Squadron
Yes
175
Jerry L. Edwards Jr.
Jacksonville Composite Squadron
No
177
Kati A. Lichi
Pembroke Pines Composite Squadron
No
178
James E. Brewer
Polk County Composite Squadron
No
179
David C. Brown
Polk County Composite Squadron
No
180
Adam D. Evans
Polk County Composite Squadron
No
181
Robert Traitz
Cooper City Composite Squadron
Yes
182
Andrew Armenis
Cooper City Composite Squadron
No
183
Luis A. Berrios
Cooper City Composite Squadron
Yes
184
Ronald M. Opfell
Orlando Cadet Squadron
No
185
Zachary J. Greening
Naples Cadet Squadron
Yes
186
Wilberto Torres Jr.
Wesley Chapel Cadet Squadron
Yes
187
Benjamin T. Voll
Oasis Charter Schools Cadet Squadron
Yes
188
Megan K. Williamson
Seminole Composite Squadron
Yes
189
Nathaniel G. Voris
South Brevard Cadet Squadron
Yes
190
Matthew J. Knudsen
South Brevard Cadet Squadron
No
191
Andres Machado
Cooper City Composite Squadron
No
192
Alex W. Price
Gen. Chuck Yeager Cadet Squadron
No
193
Ryan A. Weatherbee
Gen. Chuck Yeager Cadet Squadron
No
194
Jonathan A. Espinal
Gen. Chuck Yeager Cadet Squadron
No
195
Kipling Cohen
Gen. Chuck Yeager Cadet Squadron
No
196
Alexander J. Hewitt
Stuart Composite Squadron
No
197
Paul G. Ortiz
Orlando Cadet Squadron
No
198
Jack A. Marquez
Tamiami Composite Squadron
No
199
Christopher W. Boughton
Seminole Composite Squadron
Yes
200
Alex Rowan
North Tampa-Lutz Cadet Squadron
No
201
Ellen T. Reynolds
Marion County Composite Squadron
Yes
202
Juan A. Garcia
463rd Cadet Squadron
No
203
Christopher L. Byron
Oasis Charter Schools Cadet Squadron
No
204
Dylan T. Maloney
Pembroke Pines Composite Squadron
No
205
Thomas Morin
Weston Cadet Squadron
No
206
Johnathan J. Levin
Coral Springs Cadet Squadron
Yes
207
Ben S. Henderson
St Augustine Composite Squadron
No
208
Johann A. Douglas
Boca Raton Composite Squadron
Yes
209
Samuel S. Nagorka
North Palm Beach County Cadet Squadron
No
210
Eugenio Morales
Miami Springs Optimist Cadet Squadron
No
211
Jonathan A. Garcia
Miami Springs Optimist Cadet Squadron
No
212
Antonio C. Alfaro
Tamiami Composite Squadron
No
213
Shane P. Reilly
Tamiami Composite Squadron
Yes
214
Angel A. Pena
Tamiami Composite Squadron
Yes
215
Amanda K. Putz
Tamiami Composite Squadron
Yes
216
Bianca I. Hardkte
Orlando Cadet Squadron
No
217
Sanjay S. Sohan
Crystal Lake Middle School Cadet Squadron
Yes
218
Samantha K. Bendon
Cecil Field Cadet Squadron
No
219
Justin D. Marrero
Pembroke Pines Composite Squadron
No
220
Coleman L. Kaufman
Cecil Field Cadet Squadron
No
221
Jenna M. Walters
Ft Lauderdale Composite Squadron
No
222
John M. Trzinski
Oakhurst Cadet Squadron
No
223
Stephanie N. Redmond
Gainesville Composite Squadron
Yes
224
Benjamin A. Foster
Gainsville Composite Squadron
No
225
Victoria Garcia
Miami Springs Optimist Cadet Squadron
No
226
Nicholas W. Gonzalez
Miami Enterprise Cadet Squadron
Yes
227
Juan E. Velasquez
Miami Enterprise Cadet Squadron
No
228
Iriolexis C. Encalada
Pembroke Pines Composite Squadron
Yes
229
Matthew S. Medla
Orlando Cadet Squadron
No
230
Hannah K. Harbridge
Polk County Composite Squadron
No
231
Viviana Angelini
Clearwater Composite Squadron
Yes
232
Melissa Adega-Vinati
Miami Beach Cadet Squadron
No
233
Vincent Astray-Caneda
Tamiami Composite Squadron
No
234
Andrew A. Atehortua
Osceola Cadet Squadron
No
235
Jayson J. Beck
Lee County Cadet Squadron
No
236
Anthony G. Conti
Hernando County Composite Squadron
Yes
237
Samuel A. Deane
Pembroke Pines Composite Squadron
No
238
Maxwell A. Frost
Osceola Cadet Squadron
Yes
239
Clifton H. Griffith
Hernando County Composite Squadron
No
240
Sabrina S. Hamilton
Osceola Cadet Squadron
No
241
Salomon Hassidoff
Miami Beach Cadet Squadron
No
242
Alexander Jaramillo
Miami Beach Cadet Squadron
No
243
Nathaniel Johnson
463rd Cadet Squadron
No
244
Christopher L. Mailloux
Lee County Cadet Squadron
No
245
Nicole Mangina
Lee County Cadet Squadron
No
246
Joshua A. Perez
463rd Cadet Squadron
No
247
Julian D. Marriaga
Tamiami Composite Squadron
No
248
Chase H. Meahl
West Citrus Cadet Squadron
Yes
249
Logan D. Perryman
Tyndall-Panama Composite Squadron
Yes
250
Jacob S. Pollak
Cooper City Composite Squadron
Yes
251
Michael E. Robles
Cooper City Composite Squadron
No
252
Jonathan M. Salazar
Pembroke Pines Composite Squadron
No
253
Matthew Simon
Miami Beach Cadet Squadron
No
254
Adam T. Stebbing
Tamiami Composite Squadron
No
255
Daniel S. Steuer
Osceola Cadet Squadron
No
256
Nicholas A. Swerdloff
Orlando Cadet Squadron
Yes
257
Luis O. Rodriguez
463rd Cadet Squadron
Yes
258
Jarod L. Waters
Hernando County Composite Squadron
Yes
259
Denzel A. Young
Cooper City Composite Squadron
No
260
Michael J. Risola
Palm Harbor Cadet Squadron
No
261
William D. McDonald
Marion County Composite Squadron
Yes
262
Alana C. Stagner
Jacksonville Composite Squadron
No
263
Neil A. Stagner
Jacksonville Composite Squadron
No
264
Steven Osorio
Opa-Locka Cadet Squadron
Yes
265
Joshua W. Sonderegger
Oakhurst Cadet Squadron
Yes
266
Reece P. Tobianski
Belleview-Forest Composite Squadron
No
267
John A. Wallisa
Hernando County Composite Squadron
No
268
Justin T. Torres
Tallahassee Composite Squadron
No
269
Darielle Davis
Crystal Lake Middle School Cadet Sqdn
No
270
Nichole M. Yager
Hernando County Composite Squadron
Yes
271
Sean A. Thompson
Oakhurst Cadet Squadron
No
272
Miguel A. Arroyo-Green
Wesley Chapel Cadet Squadron
No
273
Miriam E. Lee
Wesley Chapel Cadet Squadron
No
274
Mark S. Hirt
Marianna 444th Composite Squadron
No
275
Kaylee M. Cummings
Pasco Cadet Squadron
Yes
276
Gretchen M. Sandorf
Clearwater Composite Squadron
No
277
Lorenzo A. Fernandez
Naples Cadet Squadron
No
278
Evan M. Dort
Naples Cadet Squadron
No
279
Mayra Martinez
Tamiami Composite Squadron
Yes
280
Daniel Marriaga
Tamiami Composite Squadron
No
281
Kiasama Gonzalez
Tamiami Composite Squadron
Yes
282
Amarilys Milian
Tamiami Composite Squadron
No
283
Evan W. Gusti
Oakhurst Cadet Squadron
No
284
Patrick S. Dupeire
Oakhurst Cadet Squadron
Yes
285
Christian S. Viereck
Treasure Coast Composite Squadron
No
286
Stirling B. Naber
Eglin Composite Squadron
No
287
Paige M. Doherty
Crystal Lake Middle School Cadet Squadron
Yes
288
Anthony M. Zuniga
Eglin Composite Squadron
Yes
290
Javier A. Gomez
Homestead ARB Cadet Squadron
No
291
Daniel F. Gomez
Homestead ARB Cadet Squadron
No
292
Andrew J. Coleman
Palm Harbor Cadet Squadron
No
293
Michael L. Kirke
Tyndall-Panama Composite Squadron
No
294
Diego F. Alva
Homestead ARB Cadet Squadron
Yes
295
Maxwell B. Harris
Palm Harbor Cadet Squadron
No
296
Elijah P. Dury
Palm Harbor Cadet Squadron
No
297
Gage C. Flory
Palm Harbor Cadet Squadron
No
298
Jonathan F. Stabio
Lantana Composite Squadron
No
299
Brendan R. Ruchlin
Olympia Cadet Squadron
Yes
300
Stephen A. Haas
Olympia Cadet Squadron
No
301
Alfred N Basta
Palm Harbor Cadet Squadron
No
302
Jensen Houck
Pasco Cadet Squadron
Yes
303
Matthew J. Segarra
Charlotte County Composite Squadron
Yes
304
Manuel A. Rodriguez
Pembroke Pines Composite Squadron
No
305
Daniel E. Linares
Stuart Composite Squadron
Yes
306
Taylor C. Ney
North Tampa-Lutz Cadet Squadron
No
307
Daniel J. Kovacs
Tallahassee Composite Squadron
Yes
308
James R. Drake
West Citrus Cadet Squadron
Yes
309
Kyler I. McCown
Naples Cadet Squadron
No
310
Darius M. Calvert
Opa Locka Cadet Squadron
No
311
Tyler Belyeu
Seminole Composite Squadron
No
312
Samuel R. Porter
Seminole Composite Squadron
No
313
Joshua C. Guy
Seminole Composite Squadron
No
314
Brittany E. Fager
Eglin Composite Squadron
No
315
Ryan A. Kressler
South Brevard Cadet Squadron
No
316
Reece E. McGrath
Lantana Composite Squadron
No
317
kyle H. Young
Lantana Composite Squadron
No
318
Brian S. Galloway
Lantana Composite Squadron
No
319
John Edward Dutton, Jr.
Central Florida Composite Squadron
No
320
Lorianne R. Shultz
Central Florida Composite Squadron
No
321
Taryn N. Gustafson
Cecil Field Cadet Squadron
Yes
322
Brianna McDonald
Mariana Composite Squadron
Yes
323
Tyler D. Kelley
Captain Collins H. Haines Squadron
Yes
324
Jacob R. Watford
Marianna Composite Squadron
No
325
Austin J. Batten
Olympia Cadet Squadron
No
326
Cameron J. Collins
Olympia Cadet Squadron
No
327
Emmanuel Gonzalez
Cooper City Composite Squadron
Yes
328
Nicolas N. Ouano
Cooper City Composite Squadron
No
329
Austin Ratlieff
Cooper City Composite Squadron
No
330
Pablo S. Vespasiano
Cooper City Composite Squadron
Yes
331
Mark A. Cabey
Cooper City Composite Squadron
No
332
Nestor M. Sanchez
Cooper City Composite Squadron
No
333
Darius M. Fuentes
Cooper City Composite Squadron
No
334
William C. Ford
Coral Springs Cadet Squadron
No
335
Sohail A. Mirza
Pensacola Composite Squadron
No
336
Paul J. Bednarek
Olympia Cadet Squadron
No
337
Jordan Quintana
Opa-Locka Cadet Squadron
No
338
Malik D. McDaniel
Coral Springs Cadet Squadron
No
339
Mathew J. Lopez
Eglin Composite Squadron
No
340
Nathanael J. Rogers
Pensacola Composite Squadron
Yes
341
Johnathan B. Ballou
Boca Raton Composite Squadron
No
342
Nicholas A. Castillo
Boca Raton Composite Squadron
No
343
Annika R. Sonderegger
Oakhurst Cadet Squadron
No
344
Alexis N. Mallalieu
Cooper City Composite Squadron
Yes
345
Charles G. Greenman
Boca Raton Composite Squadron
Yes
346
Austin M. Stavros
Captain Collins H. Haines Squadron
No
347
Alyson E. Blakeley
Marianna Composite Squadron
Yes
348
Kirk C. Faris
North Palm Beach County Cadet Squadron
Yes
349
James R. Stump
Stuart Composite Squadron
Yes
350
Brent M. McFarland
Stuart Composite Squadron
No
351
Amanda Marcell
Stuart Composite Squadron
No
352
Jonas P. Efinger
Stuart Composite Squadron
No
353
Avery M. Bush
West Citrus Cadet Squadron
No
355
Apiwit B. Chulawan
Olympia Cadet Squadron
Yes
356
Juan S. Rozo
Boca Raton Composite Squadron
Yes
354
Elias R. Eades
Lantana Composite Squadron
No
357
Tea de Leon
Stuart Composite Squadron
No
358
Brandon M. Williamson
Ormond Beach Composite Squadron
No
359
Quinlan J. Folmsbee
Ormond Beach Composite Squadron
No
360
Hannah L. Guertler
Marion County Composite Squadron
Yes
361
Christopher D. Katz
Marion County Composite Squadron
Yes
362
Felipe I. Santiago
Miami Enterprise Cadet Squadron
No
363
Kenneth Roman
Miami Enterprise Cadet Squadron
No
364
Erik Cutino
Miami Enterprise Cadet Squadron
No
365
Jorge A. Alvarez
Miami Enterprise Cadet Squadron
No
366
Christopher P. Caldwell
Tamiami Composite Squadron
No
367
Oscar H. Diaz
Tamiami Composite Squadron
Yes
369
Alexis A. Nieto
Tamiami Composite Squadron
No
370
Kristin M. Putz
Tamiami Composite Squadron
No
371
Nicholas O. Soto
Tamiami Composite Squadron
No
372
Nathan R. Martus
Cecil Field Squadron
No
373
Nicholas W. Cassell
Coral Springs Cadet Squadron
No
374
Juan E. Vasquez
Lantana Cadet Squadron
Yes
368
Frank B. McDonald
Marion County Composite Squadron
Yes
375
Adrian Perez
Miami Springs Optimist Cadet Squadron
No
376
Mikehla Lee Hicks
Charlotte County Composite Squadron
Yes
377
Alyxandra L. Swanson
Orlando Cadet Squadron
No
378
Jesus E. Garcia
463rd Cadet Squadron
Yes
379
Arthur J. Horn
463rd Cadet Squadron
Yes
380
Alexander Sevilla
463rd Cadet Squadron
Yes
381
Sherly A. German
463rd Cadet Squadron
Yes
382
Isaiah O. Maldonado
463rd Cadet Squadron
No
383
Samuel L. Collins
North Tampa-Lutz Cadet Squadron
Yes
384
Clay French
Belleview-Forest Composite Squadron
No
385
Melissa I. Cercado
Jacksonville Composite Squadron
No
386
Hudson T. Horne
Jacksonville Composite Squadron
No
387
Sarah M. Stabio
Lantana Composite Squadron
No
388
Max T. Kelley
Tallahassee Composite Squadron
No
389
Matthew P. Lewandowski
North Tampa-Lutz Cadet Squadron
No
390
Andrew F. Martin
Student Leadership Academy
No
391
Mclean T. Haughey
089th Macdill Aviation Cadet Squadron
No
392
Samuel A. Ward
Eglin Composite Squadron
No
393
Aaron M. Stalnaker
Seminole Composite Squadron
No
394
MacKenzie F Shepherd
Seminole Composite Squadron
No
395
Anthony R. Avalos
Tyndall-Panama Composite Squadron
No
396
Christopher P Clark
North Tampa-Lutz Cadet Squadron
Yes
397
Andrea D Slouha
Wesley Chapel Cadet Squadron
No
398
My Tran T. Nguyen
Wesley Chapel Cadet Squadron
No
399
Gregory I. Lee
Wesley Chapel Cadet Squadron
No
400
Kyle A Rundberget
Eglin Composite Squadron
No
401
Alicia M Dudley
Eglin Composite Squadron
No
402
Sean P Connolly
Eglin Composite Squadron
No
403
Pinuccia M Grenda
Polk County Composite Squadron
No
404
John E. Lewis
Pines-Miramar Composite Squadron
No
405
Michael D. Montgomery
Pines-Miramar Composite Squadron
No
406
Eric T. Maltz
Pines-Miramar Composite Squadron
Yes
407
Gabriella T. Cain
Pines-Miramar Composite Squadron
No
408
Cullen M. Hall
Pines-Miramar Composite Squadron
No
409
Michael W. Allinder
Pines-Miramar Composite Squadron
Yes
410
Luke Kilianski
Pines-Miramar Composite Squadron
Yes
411
Jonathan A. Mena
Pines-Miramar Composite Squadron
Yes
412
Gabriel Brink
SRQ Composite Squadron
Yes
413
Jonathan Banks
SRQ Composite Squadron
No
414
Jaylee Carrasco
Opa Locka Cadet Squadron
No
415
Andrew W Geelhoed
Gainesville Composite Squadron
No
416
Truett T. Roberts
Marion County Composite Squadron
Yes
417
Christian A. Dominguez
Opa Locka Cadet Squadron
No
418
Erick J. Vinueza
Opa Locka Cadet Squadron
No
419
Hunter D. Toth
Saint Augustine Composite Squadron
Yes
420
Jon C McMillen
TICO Composite Squadron
No
421
Luke N Weaver
Palm Harbor Cadet Squadron
No
422
Cooper L. Whitten
Charlotte County Composite Squadron
No
423
Ryan C. Fagan
Gainesville Composite Squadron
Yes
424
Liam H Goff
Tallahassee Composite Squadron
No
425
Sarah R. Novak
Lee County School Cadet Squadron
No
426
Joseph F Uy
Saint Augustine Composite Squadron
No
427
Kassandra E Buell
Tamiami Composite Squadron
No
428
Nicholas Grossi
Tamiami Composite Squadron
No
429
Lydia C Roby
South Brevard Cadet Squadron
No
430
Lawrence J Ramirez
Miami Springs Optimist Cadet Squadron
No
431
Luis F Fernandez
Titusville Composite Squadron
Yes
432
Thomas L Wolf
Titusville Composite Squadron
No
433
Justyn R Withers
Tyndall-Panama Composite Squadron
No
434
Christopher R Minasian
Boca Raton Composite Squadron
No
435
Tyler M Redman
Olympia Cadet Squadron
No
436
Austen M King
Wesley Chapel Cadet Squadron
No
437
Trey R Eminger
Treasure Coast Composite Squadron
No
438
Daniel M Andruss
Hernando County Composite Squadron
No
439
David T George
Hernando County Composite Squadron
No
440
Thomas Rex Henkel
Hernando County Composite Squadron
No
442
Aspen S Herman
Treasure Coast Composite Squadron
No
443
Hakeem L Cleare
Pines- Miramar Composite Squadron
No
444
Morgann-Elizabeth J. Markoe
Palm Bay Cadet Squadron
Yes
445
Luke P. Horger
Treasure Coast Composite Squadron
No
446
Jeffrey A. Sleeper
Homestead Air Reserve Base Cadet Squadron
No
447
Yavier R. Couto
Osceola Cadet Squadron
No
448
Alan B. Cortes
Osceola Cadet Squadron
No
449
Kevin E. Cruz
Osceola Cadet Squadron
No
451
Jeremiah-Luke J. Gonzales
Osceola Cadet Squadron
No
452
Javier Gomez
Osceola Cadet Squadron
Yes
453
Zachary T. Hornsfield
Osceola Cadet Squadron
No
454
Kevin S. Mendez
Osceola Cadet Squadron
Yes
455
Vatay Chau
Osceola Cadet Squadron
No
456
Meredith A. Goodman
Marianna Composite Squadron
No
457
Eric D. Harlow
Coral Springs Cadet Squadron
No
458
Stephon A Shepherd
Coral Springs Cadet Squadron
No
459
Airyel C Ogden
Crystal Lake Middle School Cadet Squadron
No
460
Jesse Yong
SRQ Composite Squadron
No
461
Alyssa Santos
Pine-Miramar Composite Squadron
Yes
462
Truett T. Roberts
Marion County Composite Squadron
No
463
Seth W. Touchton
Marion County Composite Squadron
Yes
464
Shane L Fitzgerald
Ormond Beach Composite Squadron
No
465
Christopher J Butler
Sarasota Military Academy Cadet Squadron
No
466
Judson C Haggard
Sarasota Military Academy Cadet Squadron
No
467
Phelippe X. Souza-Herod
Sarasota Military Academy Cadet Squadron
No
468
Joseph M. Nelson
Jacksonville Composite Squadron
No
469
Jolene G. Cox
General Chuck Yeager Cadet Squadron
No
470
Jerry C. Jaipersad
General Chuck Yeager Cadet Squadron
No
471
Kara R. Kennedy
General Chuck Yeager Cadet Squadron
No
472
Grant W. Rowlette
General Chuck Yeager Cadet Squadron
No
473
Caleb M. Forehand
Tallahassee Composite Squadron
No
474
Jade D. Gibson
Naples Cadet Squadron
No
475
Austin A. Alonso
Charlotte County Composite Squadron
No
476
Jacob C. Mann
Student Leadership Academy
No
477
James C. Murphy
Olympia Cadet Squadron
No
478
Spencer D. Thompson
Titusville Composite Squadron
No
479
Bryan G. Woolsey
Seminole Composite Squadron
No
480
Chase A. Palmer
Seminole Composite Squadron
Yes
481
Mark P. Lyford
Seminole Composite Squadron
Yes
482
Michael A Burns
Seminole Composite Squadron
No
483
Warren A Fulkrod
Seminole Composite Squadron
No
484
Gavin J Cooper
Crystal Lake Middle School Cadet Squadron
No
485
Austin J O'Keefe
Seminole Composite Squadron
No
486
Jackson W Ribler
Tamiami Composite Squadron
No
488
Luka E Jurkovic
Seminole Composite Squadron
No
489
Bradley Milan Stefanovic
Coral Springs Cadet Squadron
No
490
John E Brown
463rd Cadet Squadron
No
491
Daniel Alves Casto
463rd Cadet Squadron
No
492
Carolyne Colon
463rd Cadet Squadron
No
493
Christian I Horn
463rd Cadet Squadron
No
494
Joshua N Ianniello
463rd Cadet Squadron
No
495
Odalys Lopez
463rd Cadet Squadron
No
496
Nicholas C Williams
General Chuck Yeager Cadet Squadron
No
497
Kendall J. Tucker
HERNANDO COUNTY COMPOSITE SQUADRON
No
498
Brian A Escobar
Miami Enterprise Cadet Squadron
No
499
Vicente D Pinon
Miami Enterprise Cadet Squadron
No
500
Ryan D. Pope
Eglin Composite Squadron
No
501
Christopher J. Cuozzo
Wesley Chapel Cadet Squadron
No
502
Cody A. Curabba
Wesley Chapel Cadet Squadron
No
503
Francisco Pulgarin
Wesley Chapel Cadet Squadron
No
504
Erin E. Reilly
Wesley Chapel Cadet Squadron
No
505
Alexander L. Major
Fort Lauderdale Composite Squadron
No
506
Zachariah S Prescott
Marianna Composite Squadron
No
507
Corbin M Wapshott
Seminole Composite Squadron
No
508
Sophia C Austin
Seminole Composite Squadron
No
509
Dawson S Rice
Seminole Composite Squadron
No
510
Christopher D Bernhardt
Seminole Composite Squadron
No
511
Christopher Hobden
Seminole Composite Squadron
No
512
Noah Cantaline
Treasure Coast Composite Squadron
No
513
Lauren Duer
Treasure Coast Composite Squadron
No
437
Trey Eminger
Treasure Coast Composite Squadron
Yes
514
Zachary Demers
Treasure Coast Composite Squadron
No
515
Stephen Chomos
Marianna Composite Squadron
No
516
Andrew M. Chen
Boca Raton Composite Squadron
No
517
Francisco M. Rivera
Boca Raton Composite Squadron
No
518
Connor E.  Davis
Eglin Composite Squadron
No
518
Connor E.  Davis
Eglin Composite Squadron
Yes
519
Phillip J. Oates
Treasure Coast Composite Squadron
No
520
Michael R. Cassell
Coral Springs Cadet Squadron
No
521
Conrad J. Awve
Pines- Miramar Composite Squadron
No
522
Jesus V. Hernandez Jr.
Marianna Composite Squadron
No
486
Jackson W. Ribler
Tamiami Composite Squadron
Yes
523
Braden L. Balsley
Treasure Coast Composite Squadron
No
524
Carl M. Fevrius
Treasure Coast Composite Squadron
No
525
John J. Licardi
Treasure Coast Composite Squadron
No
252
Jonathan M. Salazar
Clearwater Composite Squadron
Yes
526
Joseph B. Hoover
North Tampa-Lutz Cadet Squadron
No
527
Alexander Moreno
Naples Cadet Squadron
No
528
Sarah R. Nestler
OakHurst Cadet Squadron
No
343
Annika R. Sonderegger
OakHurst Cadet Squadron
Yes
289
Ryan T. Mock
OakHurst Cadet Squadron
Yes
529
Jay E. Nulph
Seminole Composite Squadron
No
530
Mark V. Sanzetenea
Opa Locka Cadet Squadron
No
531
Brandon M. Wynn
Clearwater Composite Squadron
No
532
Daniel J. Morera
Clearwater Composite Squadron
No
533
Earl J. Learned
Seminole Composite Squadron
No
534
Levi J. Zima
Seminole Composite Squadron
No
535
Hannah N. Pumphrey
Marianna Composite Squadron
No
506
Zachariah S. Prescott
Marianna Composite Squadron
Yes
536
Harry A. Normington
HOMESTEAD ARB COMPOSITE SQUADRON
No
537
Steven J. Faviano
Jacksonville Composite Squadron
No
538
Nicklas C. Hartman
Jacksonville Composite Squadron
No
539
Bailey M. Moody
Jacksonville Composite Squadron
No
540
Caleb A. Gauthier
Jacksonville Composite Squadron
No
468
Joseph Nelson
Jacksonville Composite Squadron
Yes
538
Nicklas C. Hartman
Jacksonville Composite Squadron
Yes
540
Caleb A. Gauthier
Jacksonville Composite Squadron
Yes
541
Jacob R. Palm
Marion County Composite Squadron
No
542
Joseph W. B. Reynolds
Marion County Composite Squadron
No
541
Jacob R. Palm
Marion County Composite Squadron
Yes
542
Joseph W. B. Reynolds
Marion County Composite Squadron
Yes
543
Joshua M. Buck
SRQ Composite Squadron
No
544
Shelby K. Watson
SRQ Composite Squadron
No
545
Charles J. Read
Fort Lauderdale Composite Squadron
No
546
Douglas B. Lumpkin
SRQ Composite Squadron
No
547
Marcus Fabietti
Crystal Lake Middle School Cadet Squadron
No
548
Bayli
Crystal Lake Middle School Cadet Squadron
No
549
Gavin Cooper
Crystal Lake Middle School Cadet Squadron
No
550
Scott Pritz
Crystal Lake Middle School Cadet Squadron
No
522
Jesus Hernandez
Marianna Composite Squadron
Yes
551
Nicholas C. Puentes
463rd Cadet Squadron
No
552
Brian A. Rosario
463rd Cadet Squadron
No
553
Anthony Sevilla
463rd Cadet Squadron
No
554
Blane J. Smith
463rd Cadet Squadron
No
555
Xuanqi Zhu
463rd Cadet Squadron
No
490
John E. Brown
463rd Cadet Squadron
Yes
491
Daniel A. Casto
463rd Cadet Squadron
Yes
447
Yavier R. Couto
463rd Cadet Squadron
Yes
556
Sarah E. Luke
Pensacola Cadet Squadron
No
557
Hunter S. Long
Olympia Cadet Squadron
No
558
Lizandro P. Dasilva
Olympia Cadet Squadron
No
559
Elijah N. Bustos
Olympia Cadet Squadron
No
560
Brandon Azevedo
Olympia Cadet Squadron
No
561
Elijah Bocz
Pensacola Cadet Squadron
No
562
Michael D. Bohn
Seminole Composite Squadron
No
561
Elijah Bocz
Pensacola Cadet Squadron
Yes
461
Alyssa Y. Santos
Clearwater Composite Squadron
Yes
563
Michael Leo Gendreau
Wesley Chapel Cadet Squadron
No
501
Christopher J. Cuozzo
Wesley Chapel Cadet Squadron
Yes
564
Brandon R. Fernandez
North Perry Composite Squadron
No
565
James D. Kidd
North Perry Composite Squadron
No
566
Jacob M. Magruder
North Perry Composite Squadron
No
567
Christopher Perez
North Perry Composite Squadron
No
568
Nicholas G. Preston
North Perry Composite Squadron
No
569
Abigail Blakeley
Marianna Composite Squadron
No
570
Seth Ham
Marianna Composite Squadron
No
571
Jonah A. Luteran
Saint Augustine Composite
No
572
Michael B. Brunotte
Patrick Composite Squadron
No
573
Pedro J Turmero
Coral Springs Cadet Squadron
No
574
Scott Z. Chiste
Boca Raton Composite Squadron
No
576
George C. Gleadall
Boca Raton Composite Squadron
No
577
Reese A. Schaefer
Olympia Cadet Squadron
No
578
Nicolette Clark
North Tampa-Lutz Cadet Squadron
No
579
Matthew S. Kuczajda
Central Florida Composite Squadron
No
580
Cole D. Frank
Central Florida Composite Squadron
No
511 SMOD
Christopher Hobden
Seminole Composite Squadron
Yes
520 SMOD
Michael R Cassell
Coral Springs Cadet Squadron
Yes
529 SMOD
Jay E Nulph
Seminole Composite Squadron
Yes
581
Jeffrey A. Sanderson
Tyndall- Panama Composite
No
582
Alison J Curtis
Tyndall- Panama Composite
No
582 SMOD
Alison J Curtis
Tyndall- Panama Composite
Yes
583
Ben S Herrou
Central Florida Composite Squadron
No
584
Ryan A James
Stuart Composite Squadron
No
585
Aleksey Mezokh
Stuart Composite Squadron
No
586
Stephen P. Ryan
Stuart Composite Squadron
Yes
587
Julie Lynn Cartee
Stuart Composite Squadron
No
588
Daniel A. Fernandez
Titusville Composite Squadron
No
589
Ryan N Hofman
Gen Chuck Yeager Cadet Squadron
No
590
David M. Lyon
Orlando Cadet Squadron
No
591
Brandon H. Ross-Walton
Pines - Miramar Composite Squadron
No
592
Enis M. Santos
Olympia Cadet Squadron
No
593
Paul E. Nadeau
Stuart Composite Squadron
No
594
Ethan Isaac Mitchell
Jacksonville Composite Squadron
No
595
James W. Chamberland Jr.
South Lakeland Composite Squadron
No
596
Jake A. Dyhrberg
Saint Petersburg Cadet Squadron
No
597
Christian R. Jones
SRQ Composite Squadron
No
575 SMOD
Edward Zhang
Boca Raton Composite Squadron
Yes
575
Edward Zhang
Boca Raton Composite Squadron
Yes
598
Makaila R Olson
Patrick Composite Squadron
No
599
Zachary M. Hafele
Patrick Composite Squadron
No
601
Elicia M. Smith
Wesley Chapel Cadet Squadron
No
600
Cassie I. Ramer
Wesley Chapel Cadet Squadron
No
602
Julia F. Galate
Olympia Cadet Squadron
No
603
Kendall N. Barrows
Olympia Cadet Squadron
No
604
Delanie J. Potteiger
Polk County Composite Squadron
No
605
Elliot J. Potteiger
Polk County Composite Squadron
No
606
Nadine L. Clark
Hernando County Composite Squadron
No
607
Caleb J. Shafer
Pensacola Cadet Squadron
No
608
Elizabeth M. Quinlan
Pensacola Cadet Squadron
No
609
Jacob B. Anthony
SRQ Composite Squadron
No
610 SMOD
George Semple
Pensacola Cadet Squadron
Yes
611
Michael G. Romega
Boca Raton Composite Squadron
No
612
Justin A. McDonald
Venice Cadet Squadron
No
613 SMOD
Matthew R. Bogard
SRQ Composite Squadron
Yes
614
Cooper Bowditch
SRQ Composite Squadron
No
615
Natalie G. Putman
SRQ Composite Squadron
No
616
Elijah T. Martin
SRQ Composite Squadron
No
617
Matthew D Downer
SRQ Composite Squadron
No
618
Edward J. Kelly
Indian River Composite Squadron
No
SMoD = Society Member of Distinction
 
divider